neljapäev, 26. november 2009

Jõulupidu Kadila noortetoas

Jõulude ja vaheajani on jäänud VÄHEM KUI NELI NÄDALAT!!! Mõned tarkpead võivad küll targutada, et pole üldse talve tunne ja kus on siis lumi ja nii edasi ja tagasi, aga need saavad hiljem lumepalliga.

Senikaua teeme meie juba jõuluplaane.
Esimene kindel plaan on see, et 18. detsembril, reedel, on Kadila noortekas JÕULUPIDU. Algab kell 17.00 ja kestab umbes 5-6 tundi. Saab süüa ja juua ja tantsida ja muusikat kuulata ja kohe päris kindlasti saab chillida ja hängida.
Saab sõpradega nalja teha ja juttu rääkida ja mänge mängida. Veel saab vaadata suurel ekraanil DJ Rambo muusikavideosid ja Nigeli superlahedat lasershowd.
Mõelge järele, vaadake oma tihedad graafikud üle ja andke kindlasti teada, kes tahab tulla, sest sinna ja tagasi tuleb autodega viia. Sellesse tuleb kaasata ka mõned abivalmis lapsevanemad, kel huvi oma laste tegevuste vastu, sest Nigel üksi kõiki soovijaid viia ei jõua.

Teine jõuluplaan on detsembris noortekas jõulukaartide ja muu sarnase kasuliku ja kauni kraami MEISTERDAMINE, mida saab näiteks kinkida. Või müüa. Mingitel pärastlõunatel toob Kati suure kastitäie kaardimaterjali kohale ja kukub lõikama, kleepima ja liimima. Astu läbi ja tee endale ka midagi ilusat! Lähem info ilmub peagi noorteka seinastendile.


Kolmandaks on jõuluks plaanis teha 19. detsembril üks väike JÕULULAAT, kus saaks müüa ja osta igast tarvilikku vara - näiteks kasvõi neidsamu kaarte, mida igaühel on selleks ajaks kindlasti juba suured kuhjad valmis. :P Tingimata peaks keegi tulema ja müüma isetehtud pohlamoosi, kõrvitsakuubikuid, mädarõigast, õunu, vaarikamoosi, maasikamoosi, ja seeni. Oi, ja piparkooke ja piparkoogimaju, sooje sokke, kindaid ja salle.

Hea võimalus vaheajaks natuke taskuraha teenida. Mõtle ise - sul on näiteks kolm pohlamoosi, aga mõnel pole ühtegi; sul on näiteks viis purki seeni ja mõnel mitte ühtegi; sul on näiteks kaks kinnast, aga mõnel mitte ühtegi...

Kommentaare ei ole: