esmaspäev, 18. mai 2009

Viru-Jaagupi kevadlaat 2009 tehtud!Kokkuvõttes võib kindlalt öelda, et meie laat läks täitsa hästi. Vastupidiselt sellele, mida ilmajaam terve nädala lubas (vihma ja tuult ja 6 kraadi sooja!), oli imeilus kevadilm - päike sinises taevas ja sooja oma 15-16 kraadi.

Müüjaid oli meilt ja mujalt, nii täiskasvanuid kui ka lapsi. Paljud müüsid riideid, eriti lasteriideid, aga näiteks oli eraldi olemas puhtalt tehnika lett, kust kauplemise peale sai wifi ruuteri 150 krooniga! Sealsamas kõrval müüsid poisid suures valikus nõusid, arvutimänge, raamatuid ja nipsasju. Paljusid ostjaid huvitasid aga hoopis ehteid, vanad fotod, jalanõud või mänguasjad. Müüa oli veel käsitöövaipu, jalgpallisokke (10 kr paar!!!), muusikat, suures koguses venekeelse dubleeringuga VHS-filme (vau!), peasuuruseid teokarpe (25 kr tükk!) ja palju-palju muud head ja paremat kraami. Osa kraamist oli igati tarvitatav ja kasulik, osa aga kohe kindlasti absoluutselt tarbetu, aga see-eest imeilus! :)

Muusika mürtsus ja batuut põntsus ja kõik kohad olid saginat täis. Laadapaviljonis müüsime MTÜ Vinni Valla Noored noortekate küpsetisi - Kadila viineripirukaid ja Viru-Jaagupi vaarikakooki, joogiks (kahjuks ainult) kohvi. Aga selle vea parandame järgmine kord kindlasti - ja järgmise laada kavatseme teha juba augustis! Esialgse kuupäevana on paika pandud 29. august. Tulge kõik!

Aitäh kõigile, kes laudu ja telki kokku panna ja ära viia aitasid!

Ja muide, kes kaotas laadal halli juhtme, saab selle noortekast kätte!

Kommentaare ei ole: